Tagok

A Magyar BIM Épületinformációs Szövetség / MABIM tagsága

Név

Telefon

E-mail cím

Stokplan

Dr. Stocker György ügyvezető

+36-30-230-2604 stocker.gyorgy@met.bme.hu Elnök
Dr. Schrancz Mihály +36-70-778-1481 schrancz.mihaly@met.bme.hu  
Dr. Joó Attila László +36-30-210-2754 ajobme.hu o@epito.bme.hu Elnökségi tag

DudáStudio Kft LogoDudaStudio

Dudás Bence ügyvezető

+36-20-661-2405 bence@dudastudio.hu Elnökségi tag
Dr. Bachmann Bálint +36-30-263-6269 bachmann@pmmik.pte.hu Elnökségi tag
bimobject_mail_signatur

Bimobject – Képv.  Kovács Kornél

+36-70-310-4961 kornel@bimobject.com  
Dr. Szabó László +36-30-942-1392 laszlo.szabo@muep.hu Elnökségi tag
Ecsedi Péter +36-30-447-0937 Peter.Ecsedi@t-systems.com  
Czoboly Olivér +36-70-947-5616 czoboly.oliver@epito.bme.hu Elnökségi tag
Zagorácz Márk +36-20-917-8912 zagoracz.mark@pmmik.pte.hu Elnökségi tag
Harman Béla +36-30-911-2026 hbela3@gmail.com Felügyelő biz.
Dr. Lovas Tamás +36-20-975-4902 tlovas@mail.bme.hu Felügyelő biz.
Kvacsány Gergely  
Ökrös Imre    

     Opinion Builders

Jánky Zoltán

+36-20-446-7989 zoltan.janky@opinionbuilders.com Felügyelő biz.
Molnár Bence Attila +36-20-770-4147 molnar.bence@epito.bme.hu  
Csanaky Judit +36-30-948-6791 csanaky.judit@met.bme.hu  
 Danka Tibor   +36 20 332 7887 danka.tibor@3eintl.hu   2017.
Burget Péter +36-30-737-4359 burgetpeter@gmail.com  
Etlinger József +36-30-385-6808 jozsefetlinger@gmail.com  
Gulyás Gábor +36-20-207-6069 gabor.gulyas@slimbim.com  
ifj. Kistelegdi István dr. +36-30-517-2617 kistelegdi@mik.pte.hu  
Kócsó Dániel +36-20-421-8405 danielkocso@outlook.com  
Rák Olivér hallgató +36-30/654-6008 rakoliver90@gmail.com   2017.
Máder Patrik Márk +36-70-384-9627 mpatesz20@gmail.com
Póth Bálint +36-20-595-2054 poth.balint@gmail.com
Horváth György +36-30-585-2181 horvath.gyorgy@obuda-ujlak.hu  

Nemetschek logóNemetschek Magyarország Kft  –

Képv. Eleméry Gábor

+36-1-424-0134 gabor.elemery@nemetschek.hu  
      TM Janeda Kft Képv.: Volkai János +36-1-302-8981 tmjaneda@tmjaneda.hu  
SMG-SISU logóSMG-SISU Budapest Kft. +36-1-270-2393 eniko.furedi@smg-sisu.hu  
Csócsics Máté +36-70-274-1160 cs.mate@yahoo.com  
 abéta helyes embléma másolataABÉTA Mérnöki Szolgáltató Kft  +36-1-465-0606  office@abeta.hu  
 Archimage Plusz KftArchimage Plusz Kft.  – Kránicz Ferenc  ügyvezető +36-1-453-0323 archi.mage@t-online.hu  
ceos             CEOS Kft. –  Képv. Pohl Ákos
+36-1-788-4357
 
Albert János Attila  +36-70-338-0344 janos.albert@gmail.com  
 Geze kft logó

Geze kft – Fodor Attila ügyvezető

+36-23-532-735

+36-30-254-9288

office-hungary@geze.com

 

 
 Varinex_logo_vektoros.jpg

Varinex Informatikai Zrt. –

Voloncs György vezérigazgató

 +36-1-273-3400

 mail@varinex.hu

 
 INVA Építésziroda Kft.logó

INVA Építésziroda Kft.

Ónodi Tibor Ügyvezető

 +36-30-754-5341  tibor.onodi@invastudio.com  
 K-EP_LOGO_v.8_2 

 K-ÉP Stúdió Bt.

Képv.: Kuczogi László cégvezető/

+36-30-942-7157 

laszlokuczogi@gmail.com 

2017. 
 Terc kft logó

Molnár Miklós Konrád

ügyvezető igazgató

 +36-1-222-2401

titkarsag@terc.hu

 
 Kari Szabolcs  +36-30-182-1674  szabolcs.kari@lechnerkozpont.hu  

 TGA_logoTGA Consult Kft

Takáts László ügyvezető

 +36-1-346-7190  l.takats@tgaconsult.eu  

CS Construsoft Kft.

Knébel István ügyvezető

 

+36-1-438-4700

 knebeli@construsoft.hu

 

Basic CMYK

Környezettudatos Építés Egyesülete/HuGBC társult tag

 

   info@hugbc.hu  
Techdata td_logo_newTech Data Hungary Kft.,

Képviseli: Eördögh Imre

+36-1-471-9192

+36-30-937-7607

 eordogh@techdata.hu  
 

Vidovenyecz Zsolt

 +36-1-288-2022

+36-30-340-9098

zsolt.vidovenyecz@mottmac.com  

GRAPHISOFT Logos-62x10.7mm-min  Ügyvezető: Haidekker András

Képviseli Reicher Péter

 +36-1-437-3063   preicher@graphisoft.com  
 

Borsos Bence

BME hallgató

 +36-30-226-2261  borsos.bence@hotmail.hu   
Borbély Attila      
Csomós János      
Horváth Gábor      
VintoCON logo +36-1-999-0598 peter.tuczai@vintocon.com 2017